Küçük Kız ile Annesinin Sihirli Yolculuğu Masal Kitabı

450,00

Bebeğinizin ve annesinin bir masalda ve sürükleyici bir yolculukta yer aldığını hayal edin. Göndereceğiniz fotoğraflar ve isme özel oluşturulan, şirin bir kasaba ve ormanında geçen, anne ve kızın geçen harika yolculuğunun anlatıldığı muhteşem sürükleyici bir masal kitabı. Tasarella, bu çok güzel bir ürünü sizler için tasarladı. 12 sayfadan oluşan bu masal kitabı, pastel renkler, figürler ve göndereceğiniz fotoğrafın portre çizimi ile canlanıyor.

  • 24cm x 20cm boyutundadır.
  • Kalın mat canlı ve kaliteli bir baskıya sahiptir.
  • Göndereceğiniz 1 veya 2 adet fotoğraf üzerinden masal karakterleri dijital çizim yapılır ve tamamen masal kahramanına dönüştürülür.
  • Teslim süreci yaklaşık 45 iş günüdür. 30-35 iş gününde karakter çizimi oluşturulur. Bu süre içerisinde tarafınıza onay için iletilir. Seçiminizden sonra masal kitabınız hazırlanmaya başlanır.

Ürün içerisinde yer alacak kişi ismini ve fotoğrafını aşağıdaki fotoğraf yükleme alanından, veya sağ altında bulunan yardım alanından Whatsapp yolu ile kolayca iletebilirsiniz. Not: Ürün içerisindeki masalın cümleleri ve senaryosu değişmemektedir. Görsel tasarımlar siparişe göre küçük farklılıklar gösterebilir.

Tasarella ile anılarınızı biriktirin…

Masal Kitapları kategorisindeki ürünlerimizde, tamamen kişiye özel karakter çizimi gerçekleştirildiği için, tahmini kargoya veriliş süresi 45 iş günüdür. Siparişlerinizi verirken bu süreyi dikkate almanızı rica ederiz.
Masal Kitapları kategorisindeki ürünlerimizde, tamamen kişiye özel karakter çizimi gerçekleştirildiği için, tahmini kargoya veriliş süresi 35 iş günüdür. Siparişlerinizi verirken bu süreyi dikkate almanızı rica ederiz.