Yardım

Ürünleriniz kaliteli mi? Hangi malzemeleri kullanıyorsunuz?

Tasarella ailesi olarak temel kuralımız: kendimiz için kullanamayacağımız bir ürünü müşterilerimize de göndermemektir. Ürünlerimizin tamamı piyasadaki benzer ürün gruplarında kullanılan malzemelerin en kalitelileridir. Açıkçası bu tür butik süsleme, hediye ve aksesuar olarak kaliteli ve farklı ürün satın alabileceğiniz Türkiye’deki en geniş içerikli ve hızlı alışveriş sitesindesiniz.

İstediğim ürünlerde renk, yazı veya fotoğraf değişikliği yaptırabilir miyim?

Satın aldığınız tüm tasarım ürünlerde mümkün olan tüm renk yazı ve fotoğraf değişikliği yaptırabilirsiniz. Siparişini vereceğiniz ürünün sayfasındaki “Ürününüz Hakkında İstedikleriniz” bölümüne isteklerinizi yazmanız yeterli olacaktır. Tasarım ekibimiz gerekli gördüğü taktirde tasarım aşamasında sizi arayacaktır.

Telefonla sipariş alıyor musunuz?

Daha sağlıklı ve işlemlerinizin eksiksiz, hızlı ilerleyebilmesi için daha çok websitesi ile siparişinizi vermenizi tavsiye editoruz. Yine de “Ben telefonla daha kolay sipariş verebilirim” diyorsanız, telefonun öbür ucunda güler yüzle sizleri bekliyoruz.

Şifremi unuttum, giriş yapamıyorum, ne yapmalıyım?

Sitemizin en üst sağ kısmında bulunan “Giriş Yap / Üye Ol” butonuna tıklayarak, gelen pencerede “Şifrenizi mi Unuttunuz?” bağlantısına tıklayıp, açılan sayfada, ilgili kutucuğa kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girip şifre sıfırlama butonuna basarsanız, şifre yenileme bağlantısı e-posta adresinize gönderilecektir.

Siparişini verdiğim ürün ne zaman elime ulaşır?

Siparişini verdiğiniz ürün, 10 iş günü sonunda, hazırlanacak olup, sipariş esnasında vereceğiniz teslimat adresinize ulaşacak şekilde, güvenli bir şekilde paketlenerek, kargoya verilir.

Siparişimin Takibini Nasıl Yapabilirim?

Sitemizin üst kısmında veya en altta bulunan “Sipariş Takibi” butonuna tıkladığımızda, gelen sayfada, sipariş numaranızı ve sipariş verirken kullandığınızı E-posta adresinizialanlara girerek, siparişinizin detaylarına ulaşabilirsiniz.