Kolaj Resimli Anı Tablo

100,00₺ KDV Dahil

Özel Tasarım Tablolarımız çocuğunuza özel bilgi ve fotoğraflarla özenle hazırlanır. Doğum bilgilerinin yer aldığı kişiye özel panolarımız ( örnek tablomuzdan da görebileceğiniz gibi ) sizin belirlediğiniz özellikleri ve bilgilerle süslenir.  Adı, Doğum tarihi, Günü, Kilosu, Boyu, Kan grubu vs. gibi bilgiler yer alır…

Siparişinizi verdiğinizde, tasarıma başlanmadan önce siparişinizle ilgilenecek olan tasarımcımız sizi arayarak ürününüzün nasıl olacağı, hangi yazıların yer alacağı gibi bilgileri isteyecek, tasarım örneği hazırlayıp onayınıza sunacak ve siparişinizin kargoya teslimine kadar sizinle irtibat halince olacaktır. Onaylamadığınız veya tam istediğiniz gibi olmayan tasarım, sizin isteğinize ve tasarım temsilcinizin tavsiyeleri doğrultusunda son halini alana kadar baskı aşamasına geçilmez. Böylece ürününüz size ulaştığında hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız. Zarar görmeyecek şekilde kargolanabilmesi için, pano afişlere özel hazırlatılan kolisinde gönderilir. ( Tablo çerçevesi ile birlikte gönderim yapılır)

 Satın almayı düşündüğünüz ürün fotoğraflı ise, siparişinizi tamamladıktan sonra üründe kullanılacak fotoğrafı, sitemizin ilgili ürün sayfasında bulunan resim yükleme kısmından yükleyebilir, ya da Sağ alt köşede ki satış destek kısmından iletişime geçerek rahatlıkla gönderebilir veya atolyetasarella@gmail.com a mail atabilirsiniz.

    • 100 ₺