Anneler Günü Ayna Süsü

250,00₺

Farklı ve anlamlı bir hediye arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Size özel fotoğrafla ve birbirinden farklı mesajlarla, mottolarla hazırlanan muhteşem fotoğraflı ayna süsleri Tasarella’ da.

İster eşinize anneler gününde hediye edebilirsiniz. Veya Anneannelerimize, babaannelerimize çok güzel farklı bir hediye arayışında isseniz hediye olarak verebilirsiniz. Sadece arabada aynaya asmak için değil dekorasyon amaçlı odalarınızda veya duvarlara asarak da kullanabilirsiniz.

Ürün boyutu: genişlik:13cm,  yükseklik: 12cm’dir. Kalın 5 mm dekota baskıdır, bükülmez ve serttir. Hasır ip askılığı veya isteğe göre kurdele askılığı mevcuttur.

Eğer ürünün üzerinde yazmasını istediğiniz farklı metinler varsa, hemen yanda bulunan “Ürününüz Hakkında İstedikleriniz” kısmına yazabilir, almak istediğiniz adet miktarını seçtikten sonra ürününüzü sepete ekleyebilirsiniz.

Ürününüz üzerinde olmasını istediğiniz fotoğrafınızı aşağıdaki Fotoğraf yükleme bölümünden ekleyebilirsiniz. Dilerseniz, sağ alttaki yardım balonundan da bizlere yardım için yazabilirsiniz veya fotoğrafınızı oradan da gönderebilirsiniz.

Tasarella ile anılarınızı biriktirin…