Katre ile Minik Sevimli Ayı Yavrusunun Orman Macerası Masal Kitabı

475,00

Bebeğinizin bir masalda yer aldığını hayal edin. Göndereceğiniz fotoğraf ve ismine özel oluşturulan, harika orman masalının anlatıldığı muhteşem sürükleyici bir masal kitabı. Tasarella, bu çok güzel bir ürünü sizler için tasarladı. 12 sayfadan oluşan bu masal kitabı, pastel renkler, figürler ve göndereceğiniz fotoğrafın portre çizimi ile canlanıyor.

  • 24cm x 20cm boyutundadır.
  • Kalın mat canlı ve kaliteli bir baskıya sahiptir.
  • Kız veya erkek bebek için yapılabilir.
  • Göndereceğiniz 1 adet fotoğraf üzerinden dijital çizim yapılır ve tamamen masal kahramanına dönüştürülür.
  • Teslim süreci yaklaşık 45 iş günüdür. 30-35 iş gününde karakter çizimi oluşturulur. Bu süre içerisinde tarafınıza onay için iletilir. Seçiminizden sonra masal kitabınız hazırlanmaya başlanır.

Ürün içerisinde yer alacak kişi ismini ve fotoğrafını aşağıdaki fotoğraf yükleme alanından, veya sağ altında bulunan yardım alanından Whatsapp yolu ile kolayca iletebilirsiniz. Not: Ürün içerisindeki masalın cümleleri ve senaryosu değişmemektedir. Görsel tasarımlar siparişe göre küçük farklılıklar gösterebilir.

Tasarella ile anılarınızı biriktirin…

Masal Kitapları kategorisindeki ürünlerimizde, tamamen kişiye özel karakter çizimi gerçekleştirildiği için, tahmini kargoya veriliş süresi 45 iş günüdür. Siparişlerinizi verirken bu süreyi dikkate almanızı rica ederiz.
Masal Kitapları kategorisindeki ürünlerimizde, tamamen kişiye özel karakter çizimi gerçekleştirildiği için, tahmini kargoya veriliş süresi 35 iş günüdür. Siparişlerinizi verirken bu süreyi dikkate almanızı rica ederiz.