Can ve Dedesinin Denizaltı Macerası Masal Kitabı

500,00

Bebeğinizin ve dedesinin su altında bir masalda ve sürükleyici bir macerada yer aldığını hayal edin. Göndereceğiniz fotoğraflar ve isme özel oluşturulan, denizaltında bir çok farklı yerde geçen, isteğinize göre dede ve erkek torunun veya dede ve kız torunun başından geçen harika bir maceranın anlatıldığı muhteşem sürükleyici bir masal kitabı.

Tasarella, bu çok güzel bir ürünü sizler için tasarladı. Kapaklar ve 12 sayfadan oluşan bu masal kitabı, pastel renkler, figürler ve göndereceğiniz fotoğrafın portre çizimi ile canlanıyor.

  • 24cm x 20cm boyutundadır.
  • Kalın mat canlı ve kaliteli bir baskıya sahiptir.
  • Göndereceğiniz 1 veya 2 adet fotoğraf üzerinden masal karakterleri dijital çizim yapılır ve tamamen masal kahramanına dönüştürülür.
  • Teslim süreci yaklaşık 45 iş günüdür. 30-35 iş gününde karakter çizimi oluşturulur. Bu süre içerisinde tarafınıza onay için iletilir. Seçiminizden sonra masal kitabınız hazırlanmaya başlanır.

Ürün içerisinde yer alacak dedenin ve çocuğun ismini ve birer adet fotoğraflarını aşağıdaki fotoğraf yükleme alanından, veya sağ altında bulunan yardım alanından Whatsapp yolu ile kolayca iletebilirsiniz. Not: Ürün içerisindeki masalın cümleleri ve senaryosu değişmemektedir. Görsel tasarımlar siparişe göre küçük farklılıklar gösterebilir.

Tasarella ile anılarınızı biriktirin…